• Свеж
HOPINO Велосипед Багажникот Торба за Велосипед Патнички Торба 7L Велосипед Задните Рек Торба со Дожд Покрие Водоотпорен Велосипед Задното Седиште Кеси

HOPINO Велосипед Багажникот Торба за Велосипед Патнички Торба 7L Велосипед Задните Рек Торба со Дожд Покрие

Buyers rating:
DEN 453.36

Од стока

Направени од водоотпорен СТП материјал и патентите,издржливи и практични. 7 L капацитет карактеристики на главната преграда со патент џеб и прилагодливи еластична кабли.Издржливи fastener ремени со приложување на велосипед и тенок заштитен ЈП пена за внатрешни работи,обезбедува стабилни во текот на велосипедизмот.Safe рефлексивни ремени околу торба,обезбедува вашиот сигурност при возење во текот на ноќта.Опремени со дожд маска,штити од кал,песок,вода,ветер и снег.Спецификација : Материјал : СТП,PECapacity : 7 LSize : 29.5*16.5*12cm/11.6*6.5*4.7 in Package тежина : Околу. 300g/10.6 oz Package Листа : 1* Bag1* Дожд Капак.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне