• Свеж
Trinket Кутија со Шарки Faberge Јајце Емајлирани Накит Кутија Класичен Украси Прстен Носителот Организатор Кутија Подарок Кутија за Дома Декор Црвена

Trinket Кутија со Шарки Faberge Јајце Емајлирани Накит Кутија Класичен Украси Прстен Носителот Организатор

Buyers rating:
DEN 433.92

Од стока

Прстен определување на готовиот накит и едноставен дизајн е многу погодна за давање на подарок.Ви помогнат да ги зачувате вашите неактивен накит без да се води до многу простор за вас.Совршен за зачувување, прикажување на вашиот омилен накит и чувајте го на чиста и заштитена.Лесен за складирање за да се избегне прашина, едноставен, но атрактивна, а исто така може да се користи како домашна декорација додатоци.Направени на добри и квалитетни алуминиумски за издржливи и долготрајни употреба.Опис Trinket Кутија со Шарки Faberge Јајце Емајлирани Накит Кутија Класичен Украси Организатор Кутија Подарок Кутија за Дома Декор.Карактеристики - Димензии : 1. 89 X1. 89 X3. 14 инчи.- Материјал : Алуминиум.Пакет Вклучувајќи 1 x накит кутија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне