• Свеж
Шепа Инспириран Куче Пелена Подвезици | Стомакот Бендови Кучешки Подигнат | Долгорочните Фустан & Пелена Чувар | Задржи Пелена на Вашето Куче, за Мали, Средни и Голем

Шепа Инспириран Куче Пелена Подвезици | Стомакот Бендови Кучешки Подигнат | Долгорочните Фустан & Пелена Чувар

Buyers rating:
DEN 537.60

Од стока

ДРЖИ ЖЕНСКО КУЧЕ ПЕЛЕНИ НА : Треба женско куче пелени кои се држат?Нема повеќе пелени лизгачки исклучување на вашето домашно милениче е назад, на овие куче подвезици ќе осигура вашето куче пелени остане на и престој стави.ДРЖИ МАШКО КУЧЕ ОБВИВА НА : Треба машко куче пелени кои се држат?Овие подвезици не се работи само за женски куче пелени, но се исто така совршени со машки заврши или стомакот бенд за кучиња.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ПЕЛЕНИ : Силна кука и јамка сврзувачки елементи за работа и за еднократна употреба куче пелени и перат куче пелени.На suspender ремени се целосно прилагодливи.Види производ слики за големината на табелата.Ако ви се измери точно suspender должина можете да ги обезбеди овие пелена подвезици го задржува вашето домашно милениче пелена од испаѓање.СОВРШЕНО РЕШЕНИЕ : Ова куче пелена подигнат е совршено решение за сопствениците на домашни миленичиња посебно во потрага по кучешки подвезици за да им помогне со своите француски булдог пелена, боксер пелени, tailless раса пелени, dachshund пелени, или други пелени за каква било друга професионална куче пелена Houdini.СОВЕТ : Најдобро се користи со Шепа Инспириран Куче Пелени & Машки Обвива.Ако сте во потрага за машко или женско куче пелени со подвезици или куче, се покрива со подвезици, ве молиме да ги купите овие куче пелена подвезици заедно со нашите Шепа Инспириран Куче Пелени & Машки Обвива.Големина : XS/S | Боја : Црна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне