• Свеж
Равиоли Создателот Машина Печат Set – Водечки Тесто Машина и Притиснете поштенски Марки со Дрвена Рачка –за Равиоли, Тестенини, Кнедли Лазања, Pierogi – Надградена 2019 3

Равиоли Создателот Машина Печат Set – Водечки Тесто Машина и Притиснете поштенски Марки со Дрвена Рачка –за

Buyers rating:
DEN 2282.40

Од стока

✅ ЦЕЛОСНО ОПРЕМЕНИ секој Равиоли Создателот Поставите доаѓа со 2 круг облик и 1 квадратен облик притиснете марки и тестенини машина тркала, сè што ви треба за да започнете. ✅На СИТНО ПОЛИРАН цврсто дрво печат се справи со изградба дека може да се пофали УБАВО употреба на тестенини тркало машина за одделни парчиња колку ги сакате.Ќе го сакам!. ✅ САМО СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА на тркалезна форма марки се 2.6 инчи и 2 инчи, и на плоштад-тестенини во облик на печат е 2,8 инчи, додека тестенини тркало машина карактеристики на 5.1 инчен димензија што има лесно за време на употреба.Нашата Софистицирана и здрав дизајн ќе се одржи добро, дури и по безброј користи.Направени од безбедни и не-токсични материјали користите овој печат и тестенини тркала постави без да се грижите.Заптивки и прекини со леснотија : овие прекрасни равиоли машина марки добива направи брзо премногу едноставен и лесен притиснете и прекини се совршени за подолго континуирано масовно користење.Ние се стремиме да се создаде производи кои го ПРАВАТ У НАСМЕВКА, и ние сме возбудени за да се добие нашите производи во твоите раце, и не можат да чекаат да видат дали ќе ги сакам колку што тоа го правиме.·.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне