• Свеж
Шампион Спортски Делукс Знаме Фудбалски Натпревар Постави Знаме Фудбал Опрема - Игра Поставува со 5 Сино Знаме Фудбал Ремени, 5 Жолто Знаме Фудбал Ремени, 4 Портокал

Шампион Спортски Делукс Знаме Фудбалски Натпревар Постави Знаме Фудбал Опрема - Игра Поставува со 5 Сино Знаме

Buyers rating:
DEN 887.76

Од стока

ПРИЛАГОДЛИВИ ЗНАМЕ ПОЈАС Овие Шампион Спортски знаме појаси се прилагодливи меѓу 27 инчи и 50 инчи, па секој може да се игра - никој нема да застане на маргините.Овие знамиња исто така и да остане безбедно во место, така што нема да лесно да се падне, што ќе ви овозможи да се извлече надвор, импресивен врти и jukes без страв од губење на нив.ПАТНА ТОРБА : се игра на плажа, на патот патување или вашиот двор со мрежа опрема торба. 10 ПЛЕЕР ИГРИ : Содржи 10 вкупно ремени, секој со 3 монтажни Велкро знамиња и брзо ослободување клип.Комплет вклучува црна мрежа опрема кеса што може да се уредно чување и транспорт на сите на знамето фудбал опрема.Секоја знаме појас карактеристики 3 најлон знамиња кои висат од страните и задната страна на играчите.ПРИЛАГОДЛИВИ ЗНАМЕ ПОЈАС : Секој појас се прилагодува меѓу 27" и 50" па деца и возрасни може да ја играат играта.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне