• Свеж
Hansgrohe KS04233-04342BN-2 Raindance S 150 1-Џет Showerhead 2.0 Gpm Комплет со PBV Трим, & Груб Во Бранеа Никел

Hansgrohe KS04233-04342BN-2 Raindance S 150 1-Џет Showerhead 2.0 Gpm Комплет со PBV Трим, & Груб Во Бранеа

Buyers rating:
DEN 13334.40

Од стока

Комплет вклучува showerhead, притисок рамнотежа трим, груб во вентил, и 6-во туш рака со прирабница.Showerhead карактеристики 90 no-ги спреј канали и 2.0 gpm.Дожд Воздухот спреј режим.Трим карактеристики температура и on/off контрола за 1 штекер.i Box груба карактеристики прилагодливи инсталација прирабница и вклучува 3/4-во приклучокот.Hansgrohe ви помага да се трансформира во вашата бања во рај на благосостојба; за започнување на почетокот на денот и релаксирачка крај на тоа.Нашите Врнежи нежно douse во вода, се прекрасно освежување, и да се даде invigorating масажа на телото.Пребарувате низ нашата палета на туш производи, вклучувајќи ги и надземни Тушеви, handshowers, и туш системи.Нека си биде разгалено, со до девет различни џет видови, безброј туш големини и наградуваниот дизајни.Ние ќе уживаат уживање луѓе како вас ширум светот со широк спектар на убава производи.Најдете вашата бања стил, потоа ќе уживате.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне