• Свеж
Sprint4deals Масло Впивање Листови Хартија Се Тркалаат Мрсна Нега На Кожата Чистење Пренослив Лице Масло Апсорбирање На Ткиво 5 Метри Лесно Извади Долго Ролери Се Повлеч

Sprint4deals Масло Впивање Листови Хартија Се Тркалаат Мрсна Нега На Кожата Чистење Пренослив Лице Масло Апсорбирање

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

Совршено решение за акни склони кожата или големи пори - користете пред или по примена на шминка (не ќе дупка со), по спорт и вежбање, или кое било време од денот.Не му наштети на кожата мека и нежна на кожа, лесно се апсорбира вишокот на масло и пот.Оригиналниот должина на хартија за впивање е 7cm X500cm. [МУЛТИ - ФУНКЦИОНАЛНИ] Масло впивање хартија додава растенијата суштина, има функција на нафта апсорпција и за нега на кожата, ги апсорбира прекумерна масло на лицето, додека задржување на кожата влага, и направи на лицето освежување и мазна.Направени на животната средина-пријателски, рециклираат суровини.Не содржи мирис и хемиски работи.Масло впивање хартија веднаш може да се апсорбира масло од tabbing над мрсна Т-зона, blackhead и акни склони кожата.По користење, може да се стави тоа во вашата торба, како и неговиот возен ABS Пакување дизајн држи на хартија за впивање повеќе чисти и санитарни.КАРАКТЕРИСТИКИ откине нафта-апсорбирање на ткиво хартија од тркалаат во било колку сакате, нежно притиснете на челото, Т-сајт или масло-богата делови, така што кожата станува подобар и новак без сјај.[ПРИРОДНА СОСТОЈКА] Направени од лен влакна, текстура е флексибилен, деликатна и освежување, без иритација на кожата.Исто така, тоа може да се задржи вашата шминка убава и чиста.Безбедна за чувствителна кожа. [КОЖАТА-FRIENDLY] Масло апсорбирање на хартија не влијае шминка, сите типови на кожа се соодветни.Таму е огледало на полето за лесно масло за отстранување на шминка.По користење на оригиналните, отворете го поклопецот, и се еколошки. [ПОВЕЌЕ ОПЦИИ] Постојат 3 избор : зелен чај, јасмин и јаглен.Секоја употреба, смирува, ги штити и освежува твоето лице.СПЕЦИФИКАЦИЈА Боја : Зелена, Розова и Црна Димензии : 7cm X500cm Мирис Име : Зелен Чај, Јасмин и Јаглен Материјал : Природна состојка (лен влакна).Се разликува од фиксна големина на секој лист, Видов заб дизајн ви овозможи да се избере од себе колку хартија што го сакаат тоа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне