• Свеж
Farmhouse Бања Оркестарот Кутија Тоалетна Хартија Држачот за Бања Селски Дрво Складирање Кутија со Смешни Знак Кутија за Дома (Unprinted Сив)

Farmhouse Бања Оркестарот Кутија Тоалетна Хартија Држачот за Бања Селски Дрво Складирање Кутија со Смешни Знак

Buyers rating:
DEN 479.76

Од стока

【СЕЛСКИ БАЊА ОРКЕСТАРОТ КУТИЈА СЕТ】 - рустикален тоалетна хартија кошница доаѓа со еден двострано знак кутија.Совршен за организирање на вашиот тоалет хартија, кујнски прибор и додавање на рустикален стил во вашиот дом.Тие се толку убаво и забавно и навистина се врзуваат соба заедно. 【МУЛТИ ФУНКЦИЈА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА КОШНИЦА】 - Оваа бања оркестарот поле и пријавете се кутија може да се користат заедно или посебно, совршен за чување на врвот на тоалет.Или можете да ги користите како прибор за готвење носителот или на декоративни дрвени mail носителот кутија.Добро се прикаже на клупи, маси, или countertop. 【КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ КОИ ТРААТ】- Оваа бања коцки за counter е направен со одличен квалитет на 100% цврсто дрво и 100% природен коноп јаже се справува.Тоа е многу еко-пријателски, издржлив и може да се користи за многу години.Со мазна површина, тоа е лесно да се чисти со крпа. 【НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК】 - Оваа смешна складирање кутија може да се користи не само во бањата, но, исто така, како една прекрасна декорација во кујната или во спалната соба, со рустик и елегантна атмосфера на секоја соба.Совршена како симпатична housewarming подарок за вашите членови на семејството, пријатели и колеги. 【100% РИЗИК ГАРАНТИРА】 - Создаден за да се направи вашиот дом повеќе прекрасен место да биде во, ние сме убедени ќе ви се допаднат оваа тоалетна хартија држачот.Ако имате било какви загриженост, pls нас контакт и ние ќе одговор во рок од 24 часа !.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне