• Свеж
Од страна на Прозорецот Очила Пропустливи Нијанси Правец на Deflectors Одговара 2015-2018 Chevrolet Silverado & GMC Сиера 1500 2500HD 3500HD Crew Кабина Дожд Чувари 4-Парче Сет

Од страна на Прозорецот Очила Пропустливи Нијанси Правец на Deflectors Одговара 2015-2018 Chevrolet Silverado

Buyers rating:
DEN 1031.76

Од стока

❤️Прозорецот Очила Вклопува 14-18 Silverado 1500 членови на Екипажот кабината; ❤️15-18 Silverado 2500 HD/3500 HD Crew кабина; ❤️14-18 Сиера 1500 членови на Екипажот кабината; ❤️15-18 Сиера 2500 HD/3500 HD Crew кабина; ❤️Забелешка : ве Молиме проверете ја прикаже сликата за да ја видите кабината разлика и бидете сигурни дека вашиот камион е точна кабината дека овој објект ќе ви одговара !!!. ❤️Ставка-се Нуди : 4pcs пропустливи сенка прозорец очила,им Овозможува на свеж воздух и да го чува дожд надвор; им Овозможува на свеж воздух да циркулира отстранување на застоена воздух и мириси. ❤️Стил : Надвор Планината Стил, Лесно Кора-N-Стап Инсталација.Нема Сечење или Дупчење што се Бара (Залепена на вратата . ❤️Позиција : 4pcs За Пред Намалува внатрешни работи правец на бучава и огледало fogging; им Овозможува на прозорец за да биде разбиена, намалување на топлина се изгради во паркирани возила. ❤️Материјал : Засилен Акрилик;Прецизност-дизајнира, развива и обичај моделирани за точно одговара; Затемнети, засилен акрилик е УВ и отпорно на гребење.Големина : Crew Кабина 4pc.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне