• Свеж
SillyPet Youngever 12 Парчиња Мачка Играчки Надразнување Пердув Играчка, Стигнале Стапче со Избрани Закачка Refills, Интерактивни Пердув Закачка Стапче Играчка Бел Маче Мачка,

SillyPet Youngever 12 Парчиња Мачка Играчки Надразнување Пердув Играчка, Стигнале Стапче со Избрани Закачка

Buyers rating:
DEN 1552.80

Од стока

SILLYPET ЛУКСУЗНИ МАЧКА ЗАКАЧКА ИГРАЧКИ - Мачка Играчки Асортиман.Сите Мачка е Омилен Гарантирањето.Тоа содржи : 1 Стигнале пердув закачка стапче играчка со 4 refills природни пердув, птици, црв, catcher. 2 парчиња чупка топки. 2 парчиња мачка извори. 2 парчиња меки глувчето и 1 виножито закачка стапче. 5 КОМПЈУТЕРИ СТИГНАЛЕ РОД и ПРИРОДНИ ПЕРДУВИ - Стапче род може да биде продолжен 3 X за малтретирање и да се скрати за чување.Мачка играчки се препорачува од страна на ветеринари.Мачка ќе флип, скок, pounce, потера, и талкаат овие пердув закачка играчки, кои може да се задржи вашата мачка здрави и да се вклопуваат за живот.И пердув играчка има ѕвона, кои ги пазат мачки' внимание.ЗАФАТЕН МАЧКИ, ЗДРАВИ МАЧКИ - Ова асортиман обезбедува часа на вежбање & авто-забавен.Тоа задржува вашата мачка зафатен кога сте подалеку.Гори исклучување додатна енергија од вашиот kitties.Одличен ПОДАРОК СЕТ - Голем Празник и роденденски подарок за вашите мачки.Одличен ПОДАРОК СЕТ - Голем Празник и роденденски подарок за вашите мачки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне