• Свеж
Зелена Grove Производи Норвешка Знаме 3' x 5' Ft 210D Најлон Премиум Отворено норвешка Знаме

Зелена Grove Производи Норвешка Знаме 3' x 5' Ft 210D Најлон Премиум Отворено норвешка Знаме

Buyers rating:
DEN 598.80

Од стока

Оптимизиран тежина и сила ткаенина па знаме лета лесно во повеќето временските услови и суши брзо, додека останатите цврсти и издржливи.Засилен крои - Светли, живописни и долготрајни бои.Силна месинг позлатен лим grommets да се обезбеди вашето знаме. 100% Задоволство гаранција или вашите пари назад. 100% Најлон - Увезени.Големина : 3 х 5 Метри.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне