• Свеж
VIEFIN Надградба на Ѕид Монтирани Мрежа Накит Организатор Браун,Селски Дрво Накит Екранот Организатор Earring Ѓердан Носителот со Полица и Куки,Ѕид Накит Закачалка со От

VIEFIN Надградба на Ѕид Монтирани Мрежа Накит Организатор Браун,Селски Дрво Накит Екранот Организатор Earring

Buyers rating:
DEN 575.76

Од стока

INTERCHANGABLE ПОЗАДИНА МОДЕЛИ - Можете да го промените изгледот на овој ѕид монтирани накит организатор страна лизгање во еден од нашите 4 уникатни модели или можете да DIY моделот со користење на вашите слики.Најдобар избор за подарок.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 17*10*3.3 инчи и 15 ѓердан складирање куки, совршена големина со цел да се вклопи во вашата спална соба, шкаф, или бања ѕид.ПОСИЛНА СТРУКТУРА : Viefin посилно употреба дрво структура, нараквица род и дрво полица на висок квалитет, продолжување на работниот век на организаторот и издржливи селски дрво дизајн изложуваат на вашиот накит во стил.ДИЗАЈН на ПРОИЗВОДОТ : 15 хром метал "С" облик куки да се одржи ѓердан, прстен.Метал хелиум за лесно виси на кука & dangle обетки,1 дрвени отстранлив прачка за да се задржи нараквици, накит, часовници, бендови, и манжетни.Полица за складирање додатоци, лак, етерични масла и парфем.НЕМА СОБРАНИЕ е ПОТРЕБНО : монтирање на Ѕид завртки и заштита вклучени за лесна и брза инсталација, нема собрание потребно.Ако имате било какви прашања во врска со инсталација, Viefin ќе ве научи како да го инсталирате.Viefin е новороденче, енергичен и креативен бренд, има за цел да им обезбеди на клиентите со прифатлива но конкурентни во квалитетот на производите.Во сегашната фаза, Viefin инсистира на едноставен, но елегантен дизајн, ниска цена, но високо квалитетни производи, одговорно и навремено поддршка на корисниците на.Viefin се фокусира на производи на домашниот и живот и стои цврсто зад својот дизајн.Се надеваме дека Viefin може да ја придружува насекаде и додадете повеќе гости во вашиот секојдневен живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне