• Свеж
Avolusion HDDGear 2TB (2000GB) 7200RPM 64MB Кеш USB 3.0 Надворешни PS4 Игри Хард Диск (PS4 Претходно Форматирана) - PS4, PS4 Тенок, PS4 Тенок Про - 2 годишна Гаранција (Продолжува)

Avolusion HDDGear 2TB (2000GB) 7200RPM 64MB Кеш USB 3.0 Надворешни PS4 Игри Хард Диск (PS4 Претходно Форматирана)

Buyers rating:
DEN 1439.76

Од стока

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа новиот сингл-диск надворешни хард дискови на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Вграден-во 2 TB Капацитет на Хард Диск.Компатибилна со Play Station 4, PS4 Тенок, PS4 Тенок Про.PS4 File System Претходно Форматирана, се Прошири PS4 хард диск за складирање веднаш!.Додадете екстра складирање на вашиот PS4 конзола за игри без отворање на случајот. 2 Години Гаранција од Препродавач.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне