• Свеж
Beko 2-Купот на турски/грчки кафематот (Црна), 120V, %100 BPA Free

Beko 2-Купот на турски/грчки кафематот (Црна), 120V, %100 BPA Free

Buyers rating:
DEN 832.80

Од стока

☕ Foamy автентични турско Кафе вкус благодарение на Cooksense Технологија. ????Оваа машина е дизајниран за НАС места (120 V). ????Коишто се слушаат предупредување кога тоа е подготвен да голтка. ⏳ Еден допир едноставна кафе готвење во помалку од 3 минути. ????Лесно тенџере чистење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне