• Свеж
175PCS Светат во Темница Ѕвезди Налепници, Таванот Еднорог Поставува со Замокот Месечината Пеперутка Самовила Декор Ѕид Налепници за Девојки Спална соба Декорација,

175PCS Светат во Темница Ѕвезди Налепници, Таванот Еднорог Поставува со Замокот Месечината Пеперутка Самовила

Buyers rating:
DEN 924.00

Од стока

СВЕТАТ ВО ТЕМНИЦА ЕДНОРОГ ПОСТАВУВА СО ЅВЕЗДИТЕ - Совршени за детска спална соба ѕвезди светат темно вклучуваат еднорог, замокот, месечината, самовила, ѕвезда и срца.Можете да одговараат на нив во било која комбинација за да креирате ваши сопствени ѕвезденото небо.ИМАЈТЕ БЛЕСКАВ ВО ТЕМНО - Овие девојки ѕид оркестарот налепници ќе трае блескав 4-6 часа по исклучување на светлата.Зелената флуоресценција ќе го опкружуваат девојка спална соба, ја води својата девојка да спијам.Нека имаат сладок сон.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ЗА ДЕЦА СО ПОДАРОК ТОРБА за ПАКУВАЊЕ - Нашиот ѕид налепници се подготвени за давање на подарок.Доаѓа во Стилски Пакување со висок квалитет симпатична дизајн копче затворање подарок торба.Нема потреба да се repackage.Поголем големина на хартија и доволно парчиња налепници се нудат, да ги исполнуваат на вашиот понатаму треба или давање на подарок треба!.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА & remove (ОТСТРАНИ) - Таванот ѕвезди и бајка mural ѕид оркестарот поставите може да биде лесно да се држи до секој стан.Ако сакате да ги тргнеме ѕвезда плафон, го користите фен за коса да се удар на ѕид налепници за неколку секунди, а потоа ќе ја раскинам исклучување лесно.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕТУВАЊЕ - Овие светат во темница бајка поставува со ѕвезди за таванот се дизајнирани да обезбедат светла, долготраен сјај, па можете да уживате часа на миг светла!Ние ви обезбеди со нашите најдобри производи, Ако не сте целосно задоволни со нашата светат во темница ѕвезди во собата, само е-мејл нас, ние ќе ги реши вашите проблеми во рок од 24 часа!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне