• Свеж
Симпатична Hippo Персоналните Бебе Ќебе Расадник Swaddling Ќебиња со Име за Деца на возраст Момчиња Девојчиња 30x40 инчен

Симпатична Hippo Персоналните Бебе Ќебе Расадник Swaddling Ќебиња со Име за Деца на возраст Момчиња Девојчиња

Buyers rating:
DEN 2138.40

Од стока

Совршениот Персоналните Подарок - Дизајниран персоналните руно ќебиња со името.Тоа лесно може да биде најмногу убава и комплетна подарок за Роденден ,Свадба,Бебе Туш,Пет, Денот на Вљубените,Мајки "Ден на Татковците' Ден, денот на Благодарноста, Божиќ и Завршувањето на студиите.Големини - Мали (30"x40").Материјал Направен од 100% микрофибер полиестер.Оваа супер меки кадифен фрли ќебе е лесен,дебели,пријатна,меки ,не се фрли.Мултифункционален - Погодна за сите сезони, внатрешна и надворешна употреба.Идеален за троседот слободно ќебе, автомобил климатизација ќебе, канцеларијата на паузата за ручек ќебе,пикник мат во парк,јога мат и домашно милениче ќебе.Топло Совет -Ако ви треба print preview дизајниран од страна на нас, ве молиме испратете порака на нас, ние ќе го испрати со вашето поштенско сандаче во рок од 24 часа, ве молиме да се провери и потврди во време.Боја : Шема 3 | Големина : 30x40inch(76x100cm).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне