• Свеж
AIRUIFENG Птица Одгледување Гнездо Памук Јаже Кревет за Budgie Parakeet Cockatiel Parakeet Conure Канарските Финч Lovebird Мали Средни Папагал Кафез Изведување Гнездење Кутија

AIRUIFENG Птица Одгледување Гнездо Памук Јаже Кревет за Budgie Parakeet Cockatiel Parakeet Conure Канарските

Buyers rating:
DEN 287.76

Од стока

Дијаметар : 11.5 cm/ 4.5 инчи; изработени од природни јаже, безбедно и сигурно, силна и не се токсични.Доаѓаат со завртки и орев, може да бидат поправени во кафезот лесно.Памук гнездо е многу силна и им овозможува на папагал да лежи удобно внатре.Дава вашиот прекрасна птица топло и удобно гнездо да се одморат.Дојде со мека перат мат, обезбедува вашиот птици со топло место за спиење или одгледување.Пакување листа : 1x Птици Гнездо (вклучува мат).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне