• Свеж
Дигитални Кујна Храна Скала, 6 Единици 3000/0.1 g Кујна Скала со Висока Точност, Мини Џеб Скала Мерки во Грама и оз со Tare Функција и LCD Дисплеј за Готвење, Печење(Без Батер?

Дигитални Кујна Храна Скала, 6 Единици 3000/0.1 g Кујна Скала со Висока Точност, Мини Џеб Скала Мерки во Грама

Buyers rating:
DEN 900.00

Од стока

【Висока Прецизност】Оваа кујна храна скала користи висока прецизност сензор со точност и мерење се движи од 0.1 g за да 3000g, овозможувајќи ви да тежат повеќе прецизно.Погодна за многу прилики, како што се губење на тежината, готвење, печење, мерење билки, и така натаму секојдневна употреба. 【Рака Големина Скала】Оваа храна скала има различни единици, g, оз, lb, tl, ozt,dwt,gn, ml, големина : 4" x 5" x 0.6", тоа само ги зема минимална кујна простор и е лесен за употреба и чување. 【Tare Функција】Стави на сад Притиснете надолу на кожата копчето екранот се врати на нула, а потоа се стави на објектот, LCD е тежината на објектот. 【Одличен дизајн】Оваа скала се користи нерѓосувачки челик countertop, многу текстура, од не ' рѓосувачки челик countertop е исто така многу лесно да се чисти, опремен со две коцки, може да се користи како мал сад. 【За Нас】Msrepub Е бренд посветен на обезбедување на модерна кујна објекти, целта е да се обезбеди на корисниците со поудобно кујна животно искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне