• Свеж
Екстремни Сјај - 2 Оз (Бронза)

Екстремни Сјај - 2 Оз (Бронза)

Buyers rating:
DEN 168.00

Од стока

На база на вода.Издржливи завршница.Не-токсични.Сапун и вода расчистување.Нудат напредни, фино-пигментирани формула, Deco Art Екстремни Сјај е најсветлиот, на база на вода, акрилик металик боја на пазарот.Нудат во различни трендовски, како и класични бои, ви се гарантира униформа, металик трепет од ултра-фини, рефлексивни пигменти.На база на вода Издржливи завршница Не-токсични Сапун и вода расчистување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Honeywell - HRE4R12N1T0 - Dvr Lt 4ch 120cif Нема Dvd 1tb
  • Свеж
Се проценува:

Honeywell - HRE4R12N1T0 - Dvr Lt 4ch 120cif Нема Dvd 1tb

Брза Око Хибрид LT е целосно интегрирана со Honeywell suite на безбедносни производи : MAXPRO?VMS, контрола на приста�

DEN 391.20