• Свеж
SHUNDA Случај за Huawei Уживаат 20 Про, Ултра-Тенки Крокодил Шема Кожа Shockproof Случај за Huawei Уживаат 20 Про 6.5 - Црна

SHUNDA Случај за Huawei Уживаат 20 Про, Ултра-Тенки Крокодил Шема Кожа Shockproof Случај за Huawei Уживаат

Buyers rating:
DEN 354.72

Од стока

Компатибилност : Huawei Уживаат 20 Про случај.Крокодил шема кожа дизајн.Сеопфатна заштита : На работ на камерата е покренато од страна на 0.2 мм, кои можат да се спречи камера од гребење и триење.Дисипација на топлина дизајн : Вграден-во топлина дисипација саќе кабел, ефективна топлина дисипација кога го користите телефонот за долго време.Анти-шок заштита : четирите агли се анти-капка, кои можат да бидат заштитени кога телефонот е намален.Прецизно сечење : Сите врски се намали попрецизно, сите копчиња, контроли, и конекции можат да бидат лесно отстранети без демонтирање на школка.Функција : Удобно држење чувство : крокодил шема кожа во комбинација со изработка, удобно.Сеопфатна заштита : на работ на камерата е покренато од страна на 0.2 мм, кои можат да се спречи камера од гребење и триење.Вграден-во дисипација на топлина дизајн : внатрешната топлина дисипација на саќе жица.TPU softshell : четирите агли се откажат-доказ, лесно да се размонтираат и инсталирате.Пакетот содржи : 1 * Huawei Уживаат 20 Про телефон случај.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне