• Свеж
Torex Phlx Ltd IC се БОРАТ CHG LI-ION 1CELL 8SOPFD, (Пакување од 1000) (XC6804B2D1QR-G)

Torex Phlx Ltd IC се БОРАТ CHG LI-ION 1CELL 8SOPFD, (Пакување од 1000) (XC6804B2D1QR-G)

Buyers rating:
DEN 744.00

Од стока

Батеријата Хемија : - Литиум Јонска/Полимер.Број на Клетки : - 1. Тековната - Полнење : - Постојано - Програмабилни.Програмабилни Карактеристики : - Струја.Грешка Заштита : Над - Струја, Во Текот Температура, Во Текот На Напон, Обратна Струја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне