• Свеж
Автомобил Телефон Носителот, Fmystery Прилагодливи 360 Степен Ротација, Автомобил Мобилен Телефон Држачот за Монтирање за Паркирање на Шофершајбната Воздухот се Пропу?

Автомобил Телефон Носителот, Fmystery Прилагодливи 360 Степен Ротација, Автомобил Мобилен Телефон Држачот за

Buyers rating:
DEN 575.76

Од стока

Производ материјал : ABS.Тој е опремен со силиконски одредување на уред за да се обезбеди дека заградата ќе не врти додека возите.Погоден за сите видови на паметни телефони од 4 до 6,5 инчи во висина.Вашиот телефон влегува и излегува на носителот со леснотија со една рака.Производ големина : 110x10x88mm.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне