• Свеж
CYUURO Бебе Органски Вреќа за Спиење Есен Сите Сезони Монтажни Ракав Деца погоден за носене Ќебе со Нозе

CYUURO Бебе Органски Вреќа за Спиење Есен Сите Сезони Монтажни Ракав Деца погоден за носене Ќебе со Нозе

Buyers rating:
DEN 959.76

Од стока

100% Памук.Увезени.Патент затворање.Не Сува Чиста. 100% Органски Памук - Тоа е undyed, Супер меки и удобни, нула загадување, безбедни и здрави.Многу видови на дебелината за вас да се избере : 1.5 tog,2.5 tog и 3.5 tog. 2-начин патент за полесно облекување и пелена промени;монтажни ракав дизајн, се приспособат како што е потребно.Спиење торба со Нозете лесно за одење и да се пресели за години.Перење Водич : Рака мие(max.104 F); не кајгана; не сува чиста; Капе сушење на страна.Големина на располагање : Мали : До 27.5" Висина на дете Медиум : До 31.5" Висина на дете Голема : До 37.5" Висина на дете X-Голема : До 43.5" Висина на дете XX-Large : 43.3-49.2" Висина на Дете Пакет Содржина : 1 X Ќебе(НЕ ПЕРНИЦА ВКЛУЧЕНИ).CYUURO Бебе Органски Вреќа за Спиење Есен СИТЕ Сезони Монтажни Ракав погоден за носене Ќебе Големина се достапни : available : Мал : 21.5"-31.5" Висина на дете Медиум : 31.5" -37.4" Висина на дете Големи : 35.4" - 41.3" Висина на дете X-Large : 39.4" -45.3" Висина на дете XX-Large : 43.3"-49.2" Висина на дете Пакет Содржина : 1 X Ќебе(НЕ ПЕРНИЦА ВКЛУЧЕНИ).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне