• Свеж
Спа Чиста DRAKKAR Noir, Тип - Бања Бомби 3 XL Fizzies, рачно изработени во САД со Шеј, Манго и Какао Путер, Ултра Навлажнувачки, Одлична за Сува Кожа

Спа Чиста DRAKKAR Noir, Тип - Бања Бомби 3 XL Fizzies, рачно изработени во САД со Шеј, Манго и Какао Путер,

Buyers rating:
DEN 454.80

Од стока

3 XL DRAKKAR NOIR, тип ЗА МАЖИ миризлива бања бомби, ултра навлажнувачки, одлична за сува кожа, 5 мл секој, секој поединечно завиткани и обележани, совршен за kinki или ваша лична употреба.Опуштете се, придавам влогови, додека да се впие, Drakkar Noir (Guy Laroche Тип) - класичен и заводлива машки мирис што почнува со врвот белешки од босилек, рузмарин, лимон verbena и лаванда, блискиот белешки од смрека, coriander, цимет и angelica со база белешки на oakmoss.Detoxify, природни, вегетаријанска храна, пријателски, органски.ароматерапијата, индивидуално, рака завиткани да се зачува свежината, направени од свежо секојдневно. 99-100% Природни и рачно изработени од страна на СПА ЧИСТА во U. S. A., органски, phthalate-бесплатно, сулфат-слободни.Вкусни бања третира за вашата кожа направени со најдобрите состојки, вклучувајќи Маслото од Јојоба, Шеј сите типови на кожа.DRAKKAR NOIR (Guy Laroche Тип) - класичен и заводлива машки мирис што почнува со врвот белешки од босилек, рузмарин, лимон verbena и лаванда, блискиот белешки од смрека, coriander, цимет и angelica со база белешки на oakmoss.Добиете 3 големи Луксузни бања бомби облик како и тениски топки, 5 мл секоја.Секој е индивидуално спакувани во јасна виолончело со координирање лента подготвени за давање на подарок или ваша лична употреба.Ви благодариме за шопинг со нас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Бања Бомба и Свеќа Сет
  • Свеж
Се проценува:

Бања Бомба и Свеќа Сет

Нашите pack 3 бања бомба поставена на поединечно завиткани бања бомби беше развиена, рачно изработени, и р�

DEN 479.76