• Свеж
Hemoton 4PCS Тешки Pegboard Вежба Носителот Куки Закачалка, Peg одбор Двојно Комунални Кука за Хардвер Вежба Додатоци Моќ Алатка Торба

Hemoton 4PCS Тешки Pegboard Вежба Носителот Куки Закачалка, Peg одбор Двојно Комунални Кука за Хардвер Вежба

Buyers rating:
DEN 335.76

Од стока

За алат : Дизајнирани да се стави во pegboard лесно, можете да го користите pegboard вежба носителите на вашиот рачен алат за да зачувате простор поефикасно.Издржливи : Нашата pegboard куките се направени на квалитетот челик, не е лесно да ' рѓа и нула, издржлив и може да трае долго служат време.Повеќенаменски : На pegboard двојно куки може да се користи за да се одржи различни големина статии во повеќето случаи, вежби, складирање торби, рачни алатки или понекогаш боја четки, лента мерки, screwdrivers, чекани, ролни на лента, клучеви, клешти, прибор, хоби или занает, залихи и сл.Лесен за инсталација : На pegboard вежба организаторот одговара 1/ 8 инчен/ 4 инчен pegboard.Држи да £ 10.Она што ќе добиете : 4 парчиња pegboard двојно комунални кука, што е доволно за вас да се користи во различни повод, одржување на вашиот алатки организирани и подготвени за употреба.Опис Карактеристики - Материјал : Челик.- Боја : Црна Четири.- Големина : 12 X11. 5 CM.- За алат : Дизајнирани да се стави во pegboard лесно, можете да го користите pegboard вежба носителите на вашиот рачен алат за да зачувате простор поефикасно - Издржливи : Нашата pegboard куките се направени на квалитетот челик, не е лесно да ' рѓа и нула, издржлив и може да трае долго служат време.Пакет Вклучувајќи 4 x pegboard куки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне