• Свеж
KFidFran 3pcs 10мм Триаголник Совет Вежба Малку за Дупчење во Керамика, Стакло, Тула, Бетон, Тула, Дрво и Мермер(3 Stück 10 mm Bohrer мит dreieckiger Spitze zum Bohren во Keramik, Глас, Fliesen, Beto

KFidFran 3pcs 10мм Триаголник Совет Вежба Малку за Дупчење во Керамика, Стакло, Тула, Бетон, Тула, Дрво и Мермер(3

Buyers rating:
DEN 1838.40

Од стока

Триаголник Копје Совет : 10мм / 0.39 инчен; месо тело со Дијаметар : 7,6 милиметри / 0.3 инч.Вежба Малку Должина : 73mm / 2.87 инчен; Вкупна Должина : 119mm / 4.69 инч.Пакет Содржина : 3pcs x Вежба Малку.Легура на квалитетот, ќе се обезбеди непречено и прецизно дупчење во керамички плочки, мермер, огледала и стакло.(Legierungsqualität, bietet glattes, genaues Bohren во Keramikfliesen, Marmor, Spiegeln und Глас.Погоден за пластика, стакло, дрво, цемент , керамички, terracotta, тула, бетон, малтер, тули, cinder блок, челик, ламинат, градина тенџере, мермер, гитара pickguard, итн.(Geeignet für Kunststoff, Глас, Holz, Zement, Keramik, Terrakotta, Ziegel, Beton, Заглавени, Ziegel, Betonblock, Stahl, Laminat, Gartentopf, Marmor, Gitarrenschlagbrett usw.KFid Fran 3pcs 10мм Триаголник Совет Вежба Малку за Дупчење во Керамика, Стакло, Тула, Бетон, Тула, Дрво и Marble Description : Легури на квалитетот, ќе се обезбеди непречено и прецизно дупчење во керамички плочки, мермер, огледала и стакло.Одлична вежба битови и убаво точка, врши дупчење многу полесно, помалку напор и да работат со минимум притисок.Погоден за пластика, стакло, дрво, цемент , керамички, terracotta, тула, бетон, малтер, тули, cinder блок, челик, ламинат, градина тенџере, мермер, гитара pickguard, итн.Спецификација : Материјал : Alloy Triangle Копје Совет : 10мм / 0.39 inch Shank Дијаметар : 7,6 милиметри / 0.3 inch Drill Малку Должина : 73mm / 2.87 inch Total Должина : 119mm / 4.69 inch Package Содржина : 3pcs x Вежба Bit Description во German3 Stück 10 mm Bohrer мит dreieckiger Spitze zum Bohren во Keramik, Глас, Fliesen, Beton, Ziegel, Holz und Marmor Dreieckige Speerspitze : 10 mm / 0,39 Zoll; Schaftdurchmesser : 7,6 mm / 0,3 Zoll Bohrerlänge : 73 mm / 2,87 Zoll; Gesamtlänge : 119 mm / 4,69 Zoll Packungsinhalt : 3 Stück x Bohrer Legierungsqualität, bietet glattes, genaues Bohren во Keramikfliesen, Marmor, Spiegeln und Глас.Geeignet für Kunststoff, Глас, Holz, Zement, Keramik, Terrakotta, Ziegel, Beton, Заглавени, Ziegel, Betonblock, Stahl, Laminat, Gartentopf, Marmor, Gitarrenschlagbrett usw.

Карактеристиките

Material:
Alloy
Triangle Spear Tip:
10mm / 0.39 inch
Shank Diameter:
7.6mm / 0.3 inch
Drill Bit Length:
73mm / 2.87 inch
Total Length:
119mm / 4.69 inch
Package Content:
3pcs x Drill Bit :
Description in German :
3 Stück 10 mm Bohrer mit dreieckiger Spitze zum Bohren in Keramik, Glas, Fliesen, Beton, Ziegel, Holz und Marmor :
Dreieckige Speerspitze:
10 mm / 0,39 Zoll; Schaftdurchmesser
Bohrerlänge:
73 mm / 2,87 Zoll; Gesamtlänge
Packungsinhalt:
3 Stück x Bohrer
Legierungsqualität, bietet glattes, genaues Bohren in Keramikfliesen, Marmor, Spiegeln und Glas. :
Geeignet für Kunststoff, Glas, Holz, Zement, Keramik, Terrakotta, Ziegel, Beton, Stuck, Ziegel, Betonblock, Stahl, Laminat, Gartentopf, Marmor, Gitarrenschlagbrett usw. :

Вака можеби ќе ви се допадне