• Свеж
Електрична Четка за заби со U-Облик на Четка за заби, Белење Масажа Четка за заби, Електрична Четка за заби U-Облик Ултразвучно Силикони 360 Степени Автоматско Сина Св?

Електрична Четка за заби со U-Облик на Четка за заби, Белење Масажа Четка за заби, Електрична Четка за заби

Buyers rating:
DEN 399.12

Од стока

Опис : Доаѓа со u тип четка глава, која совршено ќе се вклопи во вашиот заби и имаат висока фреквенција 48000rpm тресење да 360 степени, чистење на забите површината и внатрешни работи за отстранување на нечистотија и белење на тоа, кој даде целосно заштита на забите и усната.Должината на производот е 11cm, ширината е 6cm, на висина од 2,5 см.Безбеден и сигурен за деца : на дете U-тип четка за заби усвојува мека влакната, давајќи им на вашите деца нежно чистење; Мека четка главата помага пристап е тешко да се постигне места, а постигнува повеќе темелно чистење.Пакетот Вклучува : 1 x Електрични Toothbrush1 x USB Кабел.На U-облик на четка за заби е внимателен подарок за децата, охрабрувајќи ги да се развие добра навика на чистење на забите редовно.ефикасно чистење на забите со забавни ликови да им помогне да се ублажи деца во создавање доживотно здрави навики и можат да избираат според своите параметри.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.By одлуки со ABS и силиконски материјали, оваа четка за заби е здраво за вашето орално кожата без отштета.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне