• Свеж
TTUC 20mm Брзо се Вклопуваат Watchband за Garmin Fenix 6 6X Про 5X 5 Плус 3HR Пристап S60 Enduro Силикони Хривнија Easyfit врвка за околу Рака (Боја : C, Големина : 20mm)

TTUC 20mm Брзо се Вклопуваат Watchband за Garmin Fenix 6 6X Про 5X 5 Плус 3HR Пристап S60 Enduro Силикони Хривнија

Buyers rating:
DEN 2347.20

Од стока

*100% сосема нов и квалитет,лесно да се прилагоди на должината за да одговара на зглобовите,една големина одговара на сите. *Посебно дизајнирани конектор, Брзо ослободување врвка за околу бенд,Мекост е умерен, носат многу удобно. *Мекост е умерен, носат многу удобно,Компресија на калапи, цврсти и издржливи,погоден за носене рака/врвката за околу рака,погоден за оригинални smart watch. *Лесно да го вметнете и отстраните,многу погодна за вашиот види. *Исклучителен изработка и стилски дизајн се совршен подарок за пријателите и семејството.Пакување : 1*Замена watchband ( види не се вклучени).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне