• Свеж
Основни Основи 3-Инчен Леано Железо Писма за Ѕид и Mailbox - Писмото X - Индустриски Дизајн поштенско Сандаче Писма за Адреса Знакот и Куќата Оркестарот - Црна Браун

Основни Основи 3-Инчен Леано Железо Писма за Ѕид и Mailbox - Писмото X - Индустриски Дизајн поштенско Сандаче

Buyers rating:
DEN 118.80

Од стока

ЛЕСНО ДА се INSTALLEach железо писмо има две погодно дупки за прилогот.ИДЕАЛЕН КУЌА ОРКЕСТАРОТ - метални букви се големи не само за поштенско сандаче или тремот, но исто така и за други делови на куќата како на пример спалната соба, детска соба, бебе соба, дневна соба, кујна, трпезарија, бања, провизии, балкон, и многу повеќе.КЛАСИЧЕН ГРОЗДОБЕР ЕСТЕТСКО - Со едноставен, но елегантен фонт, адреса писма никогаш нема да одат надвор на стил.Совршен за да издржи секое време, било да е тоа дожд или сјај.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне