• Свеж
Flameer 2 парчиња Директно Рутер Малку 5/16inch месо тело со Дијаметар, 3/4inch Машина со Дијаметар, Двојно Флејта

Flameer 2 парчиња Директно Рутер Малку 5/16inch месо тело со Дијаметар, 3/4inch Машина со Дијаметар, Двојно

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

појачани челик секачи со анти-провизиите дизајн.Директно рутер малку, дрво мелење машина.Месо тело со дијаметар : 8mm.Зацементира карбид, микро зрна одделение обезбедува зголемена сила и голема отпорност.Build-up & Отпорни PTEE Слој.Опис : - месо тело со дијаметар : 8мм - Директно рутер малку, дрво мелење машина прекалени челик секачи со анти-провизиите design - Build-up & Отпорни PTEE Слој - Зацементира карбид, микро зрна одделение обезбедува зголемена сила и голема resistance Specification : - Малку Изградба : Карбид Падна - месо тело со дијаметар : прибл. 8мм (5/16") - Сечење Дијаметар : прибл. 19.05 mm (3/4") - Големина (Сечење Lengthx Overall Должина) : прибл. 25x70mm/0.98x2.7" и 38.1x83mm/1.5x3.27"Пакетот Вклучува : 2 Pieces 8мм месо тело Директно Рутер Bit Your задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Карактеристиките

- Bit Construction:
Carbide Tipped
- Shank diameter:
approx. 8mm (5/16)
- Cutting Diameter:
approx. 19.05mm (3/4)
- Size (Cutting LengthxOverall Length):
approx. 25x70mm/0.98x2.7 and 38.1x83mm/1.5x3.27
Package Includes:
2Pieces 8mm Shank Straight Router Bit :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Вака можеби ќе ви се допадне