• Свеж
Пакет – 2 Предмети: USB3.1 во C Кабелот од 1,5 m и USB A Машки да USB C Женски Адаптер

Пакет – 2 Предмети: USB3.1 во C Кабелот од 1,5 m и USB A Машки да USB C Женски Адаптер

Buyers rating:
DEN 532.56

Од стока

【USB 3.1 10 Gbps за Пренос на Податоци,】 Gen2 USB 3.1 Тип-C до Type-Кабел поддржува супер брзина на пренос на податоци до 10 Gbps.Можете да префрлувате HD филмови или песни во секунди со вашиот USB C SSD ( Забелешка : овој кабел не поддржува видео излез).Пакет – 2 Предмети : Cable Creation USB3.1 во C Кабелот од 1,5 m и USB A машки да USB C женски адаптер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне