• Свеж
Хривнија Проширувач Хривнија Проширувач Алки Накит Алатка, Закачам Хривнија Носила Enlarger Mandrel Накит Алатка за Правење со 6 Круг Умира за Алки, Нараквица Калапи и Поп?

Хривнија Проширувач Хривнија Проширувач Алки Накит Алатка, Закачам Хривнија Носила Enlarger Mandrel Накит Алатка

Buyers rating:
DEN 318.00

Од стока

【Висок Квалитет】100% нов висок квалитет, Направени од високо квалитетен материјал, силни и отпорни, долготрајни. 【Заврши со 6 Круг Умира】Умира Дијаметар 48/ 52/ 56/ 62/ 66/ 70mm, се среќава речиси сите на вашите потреби за различни големина на нараквица.тоа е лесно и практично да работат. 【Pofessional Алатка】Посебно дизајниран за накит измена, помага во менување на големината на хривнија без да се прави никаква штета на вашето драгоцено. 【Широко се користи】Погоден за сите нараквици, професионално се користи за накит, нараквица калапи и поправка. 【Квалитетна Услуга】Ако имате било какви прашања, можете да се јавите WANLECY услуги на клиентите, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа!.Опис : Професионални Алка Хривнија Носила enlarger Накит Одлуки Алатки Опрема Спецификација : Зголемување овална алки Заврши со 6 круг умира(дијаметар 48 52 56 62 66 70mm ) 100% нов висок квалитет, Специјално дизајнирани за проширување алки Тежина : Прибл*16kg.

Карактеристиките

Enlarge oval bangles :
Complete with 6 round dies(diameter 48 52 56 62 66 70mm ) :
100% new high quality :
Specially designed for enlarging bangles :
Weight:
Approx*16kg

Вака можеби ќе ви се допадне