• Свеж
Аниме Седум Смртоносна Гревови Escanor Комплетна Поштенски Маскирани Човек Удобност Качулка Долг Ракав Pullover

Аниме Седум Смртоносна Гревови Escanor Комплетна Поштенски Маскирани Човек Удобност Качулка Долг Ракав Pullover

Buyers rating:
DEN 1109.28

Од стока

100% Полиестер. 100% Полиестер. 100% Полиестер.Лесни Zip Качулка За Мажите Има Уникатна Тенок Дизајн, Е Супер Меки И Е Изградена До Совршенство за Да Биде Форма За Врзување На Телото Форма.Адвокатско Мода Дуксери И Суичери, Лесно И Исклучување, Drawstring Маскирани За Најдобри Windproof, Пред Кенгур-Стил Џеб Се Задржи На Раце Пријатна И Лесна За Носење На Телефонот, Паричник, Ребрести Полите И Манжетни Прави Спортски Суичери За Мажите Повеќе Одговара И За Удобно Носење Искуство.Оваа Дуксери Е Совршен За Убава Пролет И Есен!Без разлика дали Е Шопинг, Спорт, Одмор, Забава, Датира Или Работа, Тоа Е Добар Избор, Совршен за Да Одговара Омилени Фармерки, Панталони.Перење Метод : Тоа Може Да Се Чистат Со Рака Или Механички.Топла Вода За Перење.Тоа Не Може Да Биде Натопена Во Топла Вода.Не Кајгана.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Сервисот.Нашата Продавница Има Толку Многу Дуксери За Мажите, Тешка Категорија Руно Маскирани Е Одлична За Работа, Одмор Или Отворено Слободно Време Кампување, Лов, Зима, Отворено, Снег, Студено Време, Помага Да Се Блокира Студ И Ветер.Средна Тежина Јакна Е Одлична За Пролет, Есен, Зима.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне