• Свеж
FLYTE Adélie Торба | Фитнес & Патување Quilted Duffel | Црна (Ново Издание)

FLYTE Adélie Торба | Фитнес & Патување Quilted Duffel | Црна (Ново Издание)

Buyers rating:
DEN 4080.00

Од стока

Не заборавајте да го спарите вашиот FLYTE Adélie торба со нашите појавување на козметички торба, лаптоп случај и спојки.Нашите кеси се создадени со џебови прилагодени за патување, мулти-цел багаж ракав и монтажни копче поводник.Ние сме спојување стил и функција со овој лесен quilted најлон duffel торба.Ние се гордееме на интегритетот и квалитетот на нашите производи и цврсто стојат зад сето она што ние го продаде.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.ДИЗАЈНИРАН ВО САД : Ние сме САД се базира на семејство во сопственост и управувани бизнис се наоѓа во Конектикат.На FLYTE Adélie Торба е совршен стил и големина duffel да tote во теретана, се кандидира errands или фати летот.Една торба за вашиот активен животен стил со сите џебови и карактеристики што треба и љубов во tote.Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да го направи тоа право.ОРГАНИЗИРАНО СКЛАДИРАЊЕ : Секој FLYTE Adélie торба карактеристики три уникатен ентериер џебови : еден дише мрежа џеб за облека и списанија, еден горниот џеб за вашиот телефон, паричникот или пасош, и еден патент џеб за сите на вашиот останатите патуваат essentials.ПАТУВАЊЕ СО ЛЕСНОТИЈА : FLYTE кеси се дизајнирани со патничките потреби во предвид.САЛАТА И СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА : На Adélie торба е дизајниран за патување И за салата употреба!FLYTE кеси се направи една прекрасна салата и/или errand торба.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Совршен за вашиот зафатен живот on-the-go!Се вклопува во сите надземни кантите и под авиокомпанија седишта, како и во склопот zips на вашиот багаж се справи.ЛЕСЕН И ИЗДРЖЛИВИ : Патува во удобноста, додека спортски вашиот лесни quilted најлон duffle торба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

adidas Defender 3 Средни Duffel Торба
  • Свеж
Се проценува:

adidas Defender 3 Средни Duffel Торба

100% Полиестер.Увезени.Доживотна гаранција.Екстра пространа главната преграда која се залага за високи л

DEN 1807.20