• Свеж
iBOLT xProDock Активни Автомобил Dock/Носителот/Планината за Samsung Галакси S3, S4, Note 2 & Забелешка 3 со помошен Надвор да автомобил-Звучници. Работи со Сите Предмети и ќе се Продо

iBOLT xProDock Активни Автомобил Dock/Носителот/Планината за Samsung Галакси S3, S4, Note 2 & Забелешка 3 со

Buyers rating:
DEN 599.76

Од стока

Чувајте ги вашите телефонски обвинет и во сигурно и лесно да ги видите позиција додека возите.Слушајте Музика & GPS Апликации преку автомобил стерео користење вклучени Клупа ' n Игра кабел (3.5 mm помошен потребни за автомобил стерео).Поддржани од страна на i BOLT е легендарниот поддршка на корисниците на.Типот во "ibxs-33603" на You Tube за да ги видите производ демо.i BOLT x Pro Dock Активни Автомобил Dock/Носителот/Планината за Samsung Галакси S3, S4, Note 2 & Забелешка 3 со помошен надвор да автомобил-звучници.Работи со СИТЕ Предмети и ќе се продолжи Батерии.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне