• Свеж
Meoliny Дедо Мраз Кутија За Накит Кадифен Earring Прстен Случај Божиќ Одмор Партија Подарок Декорација

Meoliny Дедо Мраз Кутија За Накит Кадифен Earring Прстен Случај Божиќ Одмор Партија Подарок Декорација

Buyers rating:
DEN 1151.76

Од стока

Симпатична Дедо мраз дизајн, одлична за табела украс во Божиќ.Има доволно простор за прстени, едноставен и елегантен изглед се направи прекрасен подарок за вашите посебни еден.Убав подарок за вашите најблиски, за Роденден, Годишнина, Мајката Ден, Денот на Вљубените, Божиќ.Карактеристики лесен и компактен, парична казна изработка и премиум материјалот.Креативни и симпатична дедо мраз облик дизајн го прави овој прстен кутија шик и романтични.Производ desciption : Боја : Како show Product Димензии : Должина, ширина и висина се во врска 4.7*4.2*6.6 см, грешка е околу 1cm.Материјал : flannel Our Пакет : 1 PCSDesciption : Атрактивен изглед, заштита на накит од прашина и гребнатини.Симпатична outlook ќе го направат вашиот подароци повеќе уникатна и привлечна.Дедо мраз форма скапоцен камен кутија, многу свечена.Совршен за storaging божиќ подароци.Накит одржување : 1. Нежно, да се избегне судири и триење.2. Да се избегне контакт со високи температури и киселина, алкално решение.3. Тоа може да биде лесно да се отстрани при капење или пиење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне