• Свеж
EuisdanAA Пластични 18 Прегради Мали Компоненти Складирање Кутија Случај Контејнер(Plástico 18 Compartimentos Pequeños Componentes Caja de Almacenamiento Estuche Contenedor

EuisdanAA Пластични 18 Прегради Мали Компоненти Складирање Кутија Случај Контејнер(Plástico 18 Compartimentos

Buyers rating:
DEN 287.76

Од стока

Име На Производ : Компоненти Случај;Прегради Количина : 18. Секој Оддел Големина : x 3.8 3.3 x 3cm / 1.5" x 1.3" x 1.2"(L*W*H);Вкупната Големина : 20.5 x 11.5 x 3cm / 8.1" x 4.5" x 1.2"(L*W*H).Боја : Јасно Бела;Главен Материјал : Plastic.Net Тежина : 118g(Peso neto : 118g.Пакет Содржина : 1 x Компоненти Случај(Contenido del paquete : 1 x caja de componentes.Euisdan AA Пластични 18 Прегради Мали Компоненти Складирање Кутија Случај Container Total 18 Прегради, што е многу погодно да се стави некои мали предмети.Прстен на една страна се обезбедува може да се кука случај до некаде.Може да се користи за чување на накит, козметика, канцелариски материјал.Како што обетки, лежиште, brooch, други мали делови.Тоа исто така може да се користи за чување на обетки, ѓердани, лежиште, прст прстен или други мали накит.Опис на Spanish Plástico 18 Compartimentos Pequeños Componentes Caja de Almacenamiento Estuche Contenedor Nombre del producto : Caja de componentes; Cantidad де compartimentos : 18 Tamaño де cada compartimiento : x 3.8 3.3 x 3cm / 1.5" x 1.3" x 1.2" (L * W * H); Tamaño вкупно : 20.5 x 11.5 x 3cm / 8.1" x 4.5" x 1.2" (L * W * H)Боја : бланко claro; Материјал директорот : plástico Peso neto : 118g Contenido del paquete : 1 x caja de componentes.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне