• Свеж
SANGHAI Деца Масажа Топки Деца Текстура Топката Светла Боја Додатоци Игра Смешни Табела Играчка Најдобар Подарок за Внатрешна/Надворешна Материјали

SANGHAI Деца Масажа Топки Деца Текстура Топката Светла Боја Додатоци Игра Смешни Табела Играчка Најдобар Подарок

Buyers rating:
DEN 412.32

Од стока

❤ Грижи за бебето : Delicately полиран, играј слободно, без повреда на вашите раце. ❤ Вежба Играчка : Посветам на децата интерес, вежбање рака мускули за да се спречи децата myopia до одреден степен,зрачење подалеку од електронски производи. ❤ Мултиплеер интерактивна игра : Игра овие малку играчка со вашите пријатели да се зголеми меѓусебната чувства. ❤ Добиете многу забава и ослободување вашиот стресот во секојдневниот живот, додека си играат со него. ❤ Многу детални и реална, овие мали суштество животни обезбеди подобар начин за вашите деца да знаете за животни светот, да дознаете што тие се и онаму каде што постојат пред тие да ги исполнат во реалноста. 100% сосема нов и висок квалитет Грижи за бебето : Delicately полиран, играј слободно, без повреда на вашите раце.Широко се користи : Масажа топки игра е проектот за деца слободно време,различни дизајни може да помогне за подобрување на вашето дете когнитивни вештини, погоден за партиите децата, роденденски подароци и предавање на награди, итн.Вежба Играчка : Посветам на децата интерес, вежбање очни мускули за да се спречи децата myopia до одреден степен,зрачење подалеку од електронски производи.Меки играчки лесно да се носат и се добри за да се пушти, се водат и да се притисне кога ќе се чувствуваат здодевно, совршен за родител-дете активности или семејство време.Масажа на топката може да им помогнат на децата да се опуштите и да се концентрира.Ефикасно да се намали вашиот стрес и анксиозност, во текот на долго време на работа и студирање!Крцкањето на мека притисок топката може да се ублажат напнатоста на карпален тунел, анксиозност и други повреди на мускулите.Карактеристики : Материјал : TPR Големина : Прибл.3.5x5x1.5cm/1.37x1.96x0.59in Тип : Зајакот/Еж/Кит/Делфин/Октопод.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне