• Свеж
Иновативни Пропустливи Лулка Возило Планината наменета за Sony Xperia C5 Ултра - Прилагодлив Пропустливи Клип Носителот за Повеќето Автомобил / Auto Системи се Пропустлив?

Иновативни Пропустливи Лулка Возило Планината наменета за Sony Xperia C5 Ултра - Прилагодлив Пропустливи Клип

Buyers rating:
DEN 383.76

Од стока

На пропустливи монтирани лулка база за употреба со Sony Xperia C5 Ултра уред.Носител е дизајнирана да се приспособи за да се приспособат на точната потребни димензии (164.6 x 79.7 x 8.8 mm).Пролет натоварени пропустливи клипови дизајнирани да се приспособат на двете хоризонтални и вертикални ориентирана воздухот се пропустливи системи.Gomadic Држачот е многу прилагодлив со лизгачки/ротирачки механизми на страна, и на дното се обезбеди лесен пристап до сите Sony Xperia C5 Ултра копчиња и контроли.Спецификации : Носителот База : (X 2.5 4.0 inches во затворена положба.Високо проширување), Пропустливи Планината (2.0 x 2.5 инчи), Тежина (База 4oz., Планината 2oz.).Интегрирани ротациона заеднички на пролет натоварени пропустливи клипови обезбеди поддршка за двете хоризонтален и во вертикален погледни модови.На Gomadic Пропустливи Планината е еден од најлесните начини да имаат многу професионални фабрички инсталиран изглед за вашиот Sony Xperia C5 Ултра.Едноставен за инсталација и речиси универзално се компатибилни со сите возило воздухот се пропустливи системи, пропустливи планината ќе безбедно и сигурно држете го вашиот Sony Xperia C5 Ултра.Дизајниран со многу прилагодливи механизми за поддршка и во пролет натоварени пропустливи клипови, како и колевка носителот adjusters, корисниците може лесно да се прилагодите уредот агол на гледање за да нивната точна спецификација.Уникатно дизајниран, флексибилно инженерните и добро-изградена на светлината, но издржливи материјали, овој производ е поддржани од страна на нашите доживотна гаранција.Безбедно патување во стил со овој уникатен пропустливи планината!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне