• Свеж
JUSTCHENHUA АД-2X FY2420/30 FY2422 Активиран Јаглерод HEPA Филтер Лист Замена на Филтер за Воздух Прочистувач AC2889 AC2887 AC2882 Прочистувач на Воздух Делови (Боја : Црно Бела)

JUSTCHENHUA АД-2X FY2420/30 FY2422 Активиран Јаглерод HEPA Филтер Лист Замена на Филтер за Воздух Прочистувач

Buyers rating:
DEN 489.60

Од стока

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Лесен за употреба и депонирање, не се потребни алатки.Во зависност од вашиот фреквенција на употреба, филтерот на секои 3 до 6 месеци да се задржи на воздухот прочистувач трчање во своите најдобри перформанси.Активиран јаглерод филтер големина на екран : 362 x 275 x 10мм.HEPA филтер големина : 361 x 275 x 50mm.Компатибилни модели : AC2889, AC2887, AC2882, AC3829/10 прочистувач на воздух.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Depending на вашиот фреквенција на употреба, филтерот на секои 3 до 6 месеци да се задржи на воздухот прочистувач трчање во своите најдобри перформанси.Активиран јаглерод филтер големина на екран : 362 x 275 x 10mm HEPA филтер големина : 361 x 275 x 50mm Compatible модели : AC2889, AC2887, AC2882, AC3829/10 воздух purifier Color : црна + white Material : активирана carbon Package Содржина : 2 x filter2 x активиран јаглерод мрежа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне