• Свеж
Riyyow Нерѓосувачки Челик Светла Една Прачка Бања Пешкир Бар Кула Закачалка

Riyyow Нерѓосувачки Челик Светла Една Прачка Бања Пешкир Бар Кула Закачалка

Buyers rating:
DEN 1423.20

Од стока

Модерен и стилски, совршен бања складирање додатоци крпа бар ќе го направат вашиот живот полесно, бања почиста и елегантно го издржат секојдневна употреба.Направени на здрав материјал, пешкир бар има издржлива и ' рѓа-доказ површина, и назад мека пена подлога заштитник.Со својот печат челик монтажа заграда, ова крпа бар може да се stably инсталиран на рамна површина, одржување на крпа и пример, перење на садови во секое време.Пешкир е на дофат на вашите прсти.Тоа е направен од високо-квалитет простор алуминиум материјал со стриктна структура, дебели рака и убав изглед.Слој не исчезнат, е отпорен на корозија, отпорни на абење, има силен визуелен изглед и светла површина како огледало.Засилен фиксна основа, потрајни на инсталацијата, подолг сервисен живот, помалку исчезнува и нема рѓа. -Искрена Служба : Ние се обезбеди високо-квалитетни производи и професионални услуги.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок од 24 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне