• Свеж
264 Парчиња Polka Точки Ѕид Налепница Круг Ѕид Decal за Детска Спална соба Дневна Соба, Училница, Playroom Оркестарот Отстранлив Винил Ѕид Налепници Точки Ѕид Decals, 8 Различни Г

264 Парчиња Polka Точки Ѕид Налепница Круг Ѕид Decal за Детска Спална соба Дневна Соба, Училница, Playroom

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

Доаѓа 12 листови со убава боја : прилично боја може да се комбинираат во различни обрасци, што го прави лесно да додадете убава декорација за дете соба.Голема подароци : кругот ѕид decals се лесно да се примени, да остане во прилог, и се многу лесно да се отстрани, оставајќи нема остатоци.Користејќи ја вашата креативност да ги красат вашата соба, што го прави атрактивна и шармантна.Спецификации : Количина : 12 листови Материјал : винил Боја : како на слики прикажани 8 Големина : 0.Лесно да лупам и се држи : само кора исклучување на хартија, и потоа ги лепат на винил ѕид decal точки на глатки и рамни површини, лесно да ги красат без употреба на алатки, додадете многу забава за деца, момчиња и девојки спална соба дневна соба, playroom и училница.8-6 инчен Пакетот вклучува : 264 x Polka точка ѕид налепници (12 листови) Забелешка : подобро е да ги исклучите сива слој на ѕидот пред да го користите, ќе биде многу лесен за употреба во мазни површини.Шарени ѕид оркестарот налепници : круг дизајн го прави овие точка ѕид налепници прекрасна, со широк опсег на боја и големина обезбеди лесен начин за да додадете убава декорација на вашиот дом; Користење на вашата креативност да ги красат вашата соба, што го прави атрактивна и шармантна.Она што ќе добиете : пакетот вклучува 264 парчиња polka точки ѕид налепници со светла боја, 8 различна големина, доволна количина за да ги красат, создавајќи прекрасна соба, убава backdrops за фото снимањето.Убави бои и форми на овие налепници се убав подарок за вашата роднина и пријател.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне