• Свеж
Анти Компатибилен за Автомобил Телефон на Држачот за Монтирање на Телефонот Покрие Старател Направени од Метал Дизајн Orangutan 1

Анти Компатибилен за Автомобил Телефон на Држачот за Монтирање на Телефонот Покрие Старател Направени од Метал

Buyers rating:
DEN 475.20

Од стока

Сликата е печатење под висока температура.Направени со ABS и Алуминиум.Поддршка на речиси сите телефонски големина.Нашите трајни гума случаи се универзално и одговара за сите верзии на различни оператори.Случајот го штити сите страни на вашиот уред.Таа е направена од Метал.Анти компатибилен за Автомобил Телефон на Држачот за монтирање на телефонот покрие Старател направени од метал дизајн Orangutan 1. Анти компатибилен за Автомобил Телефон на Држачот за монтирање на телефонот покрие Старател направени од метал дизајн Orangutan 1made од Алуминиум.Ако ви треба custome desgin со твоите цел слика, ве молиме следете чекор како што е подолу : 1. Избор на слик дека поголем од 800*800 до нас.2. Сите истрага ќе се одговори во 12 часот. 3. За да ја добиете вашата degin, можете да платите на.Обидете се да контактирате со нас за да им помогнеме.Најдолго време за испорака е 24 часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне