• Свеж
32-65 Рамна Нервира ТВ Ѕид со Дух Ниво

32-65 Рамна Нервира ТВ Ѕид со Дух Ниво

Buyers rating:
DEN 695.04

Од стока

Максимална тежина од 50 кг прави ТВ стојат повеќе стабилен и сигурен.Мала тежина и лесен за инсталација.Висок-квалитет челик, не е лесно да ' рѓа и да се деформира.Погодни за студијата, сала за состаноци, во училница, и така натаму.Пакетот Вклучува : 1 х ТВ Ѕид 1 x Стандард Хардвер за Полнење (На Завртката комплет е стандард.Не бидете сигурни дека одговара на сите ТВ модели.Ве молиме да се купи еден комплет ако не се вклопуваат) 1 x Прирачник за Корисникот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне