• Свеж
Gotneto Пеперутка Сина Polka Точка класичен Перење Забавува Големи Големина со Трајни Справи со Валкана Облека Забавува За Детска Облека Организатор Количка за Складир?

Gotneto Пеперутка Сина Polka Точка класичен Перење Забавува Големи Големина со Трајни Справи со Валкана Облека

Buyers rating:
DEN 623.76

Од стока

Валкана облека кошница големина : 17.Голема кошница за расадници, со доволно простор за складирање за пелени, деца брише, пелена осип крем, деца облека, burp партали, teething играчки, и лосион.) за да се задржи куќата чиста и уредна.- Повеќе функција, погоден за секое место.Издржлив материјал : Оксфорд ткаенина, по можност Оксфорд ткаенина материјал, изградена-во водоотпорен обложување, водоотпорен и влага-доказ, без чуден мирис.Тоа е сместени во детската соба на продавница за играчки, книги и други предмети за домаќинството (како што се долна облека, здолништа, Т-кошули, јакни, панталони, итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне