• Свеж
WENH Крпа Рек Крпа Рек Бања Пешкир Рек Полица Мултифункционален Бања Пешкир Рек Ѕид Монтирани Двојно Крпа Складирање Rai,60Cm (Боја : 50cm)

WENH Крпа Рек Крпа Рек Бања Пешкир Рек Полица Мултифункционален Бања Пешкир Рек Ѕид Монтирани Двојно Крпа Складирање

Buyers rating:
DEN 2265.60

Од стока

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер.Вие сте Добредојдени да ја Посетите Мојата Продавница.Нашата Продавница Има Различни Стилови на Производи за Домаќинство.Ако Имате Било какви Потреби, Можете Да ги Внесете го Продавница за да Пребарувате и да се Провери.Спецификација На Производот : Product Материјал : Metal Product Тип : Полица, Полица, Цвет Мирување, Агол Рамка, Итн.Применливи Сцена : Бања, Комунални Соба, Дневна Соба, бебе соба, Кујната, Многу Погодни за Чување во Аголот на Bathroom Features : 100% Нов, Durable Easy Инсталацијата на Било кој Ѕид, Вклучувајќи Hardware Use Полици за Чување на Шампони, Чистење и Кожата Производи, Козметика, Цвет Садови, Итн.Одржување : Користете Чиста Вода и Избришете Го со Памук Clothwipe Нежно со Влажна Крпа или Сапун или Паста за заби, а Потоа Исплакнете со Waterplease Овозможи 1-3 Cm Грешка и Благо Боја Разлика.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне