• Свеж
Fawziya Сина Светлина Блокирање Очила Плоштадот Nerd Наочари Рамка-Јасно Сино

Fawziya Сина Светлина Блокирање Очила Плоштадот Nerd Наочари Рамка-Јасно Сино

Buyers rating:
DEN 494.16

Од стока

вклучувајќи UVA и UVB зрачењето.Порака : Fawziya нуди повеќе од една илјада модели на activewear групи, секој во првите редови на моменталните модни трендови.Кога децата со помош на компјутер, i Pad или паметен телефон Јасно Purpleuce екран сјајот, да може ефективно да се олесни сува и ti Clear Виолетови очи, Јасно Purpleuce напрегање на очите и главоболки, се заштитат децата на видот.Ние ги охрабруваме корисниците да ги споделат своите мисли и искуства со нашите производи, и ние секогаш се за повратни информации од корисниците на срцето.Леќа Ширина : 49 MM; Мост со Ширина : 17 MM; Арм Должина : 135 MM.Januarius беше вели дека се родени со две лица, еден разгледување на минатото, а други бараат во иднина.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ние, исто така, се стремиме да се земе инспирација од гроздобер стил, додека истовремено создавање на нови и иновативни парчиња.Ние се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.Имајќи го во согласност со темпото на високата couture, 10 нови стилови се започна месечно.Fawziya Сина Светлина Блокирање Очила Плоштадот Nerd Наочари Рамка ги штити очите од филтрирањето на штетни Висока Енергија Сина Светлина додека да им се овозможи преку кои се помалку штетни дел на сина светлина спектар.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одрекување : Fawziya е сопственик на сите права, овластувања и интереси во и за Сајтови и/или сопствена содржина и апликации на веб-Сајтови.Ние се надеваме да се слушне од вас наскоро!Се враќа : Regretfully ние не можеме да ја измени или да ја откажете вашата цел еднаш за него.ВОЗРАСТ 6-12 - На очила генерално одговара момчиња и девојки, но тоа зависи од големината на децата.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Бренд Приказна : името Fawziya потекнува од јануари, раѓањето месец на основачот, како и светец-заштитник Januarius на Рим.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне