• Свеж
Компатибилен за Западен iPhone 11 Случај, Ретро Cowgirl Каубој Земја Шик Естетски Колаж iPhone Случај за Мажи Жени Подарок Shockproof Мека TPU Случај

Компатибилен за Западен iPhone 11 Случај, Ретро Cowgirl Каубој Земја Шик Естетски Колаж iPhone Случај за Мажи

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

✔Совршено се вклопуваат за i Phone 11. ✔TPU материјал има одлични карактеристики, како што се отпорност на триење, нула отпор, и отпорност. ✔На високо-квалитетни TPU мека случај ги опфаќа сите рабови на телефонот.Заштита на вашиот i Phone од прашина, нечистотија, и гребнатини. ✔Дизајнери се комбинираат voguish и класични елементи за да се создаде телефон случаи, кои се и естетски и практични. ✔Лесно да се инсталира и да се отстранат и нема да нула вашиот телефон.Точната дупка позиции ви овозможи да непречено притиснете различни телефон. ✔Совршено се вклопуваат за i Phone 11.✔TPU материјал има одлични карактеристики, како што се отпорност на триење, нула отпор, и отпорност.✔На високо-квалитетни TPU мека случај ги опфаќа сите рабови на телефонот.Заштита на вашиот i Phone од прашина, нечистотија, и гребнатини.✔Дизајнерите се комбинираат voguish и класични елементи за да се создаде телефон случаи, кои се и естетски и практични. ✔Лесно да се инсталира и да се отстранат и нема да нула вашиот телефон.Точната дупка позиции ви овозможи да непречено притиснете различни телефон.копчиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне