• Свеж
Кејт Пролет Самовила Розови Цвеќиња Сцена Фотографија Backdrops 7x5ft Тула Ѕид Прозорец Цутот на Црешни Фото Потекло Видео

Кејт Пролет Самовила Розови Цвеќиња Сцена Фотографија Backdrops 7x5ft Тула Ѕид Прозорец Цутот на Црешни Фото

Buyers rating:
DEN 816.00

Од стока

Сите backdrops' модели ќе се многу јасни,печатени со висока резолуција на сликите,не се одраз,непроѕирни,лесно да се откажам.Сите backdrops ќе испрати укината,бидејќи нема длабоко браздата проблем,исто така, може да се мијат,лесно е да се чува чист,па можете да долгорочно складирање.Сите backdrops ќе бидат спакувани во кутии.Димензии : ширина 7ft(220cm) и висина 5ft(150cm),лесна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне