• Свеж
JUSTYINGKAI Крпа Решетката 2 Вртливата Зглобот на Раката Нерѓосувачки Челик Ѕид-Монтирани Кујна Бања Рек Железнички Закачалка Полица Појас Крпа Багажник

JUSTYINGKAI Крпа Решетката 2 Вртливата Зглобот на Раката Нерѓосувачки Челик Ѕид-Монтирани Кујна Бања Рек Железнички

Buyers rating:
DEN 609.60

Од стока

Стабилни перформанси и висока сигурност.Совршен крпа решетката. 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од 304 од не ' рѓосувачки челик за да се обезбеди трајност и сигурност.2 грб поддржува повеќе се користи и може да ротира 360 степени.Добредојдовте на нашиот магазин, нашите производи се на сигурен квалитет, потрошни материјали и убава designs Very погоден за ѕидови, врати, бања, wc, семејства, хотели.Крпа рек само, не вклучува демонстрација на други додатоци на сликата.Спецификација : Тип : Крпа rack Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Size : стан.35x32.5x19cm/13.78x12.80x7.48in (вкупна должина x пол должина х ширина)Боја : silver Quantity : 1 сет.

Карактеристиките

Type:
Towel rack
Material:
304 stainless steel
Size:
app.35x32.5x19cm/13.78x12.80x7.48in (total length x pole length x width)
Color:
silver
Quantity:
1 set

Вака можеби ќе ви се допадне